استقرار ۲۰ ون برقی درون نمایشگاه کتاب/ را‌ه‌اندازی سامانه پیامکی

به گفته خبرگزاری فارس، ایوب دهقانکار سخنگوی سی و دومین نمایشگاه میان‌المللی کتاب تهران گفت: این سامانه پیامکی به قصد دریافت نظرها، پیشنهادها و انتقادهای بازدیدکنندگان مسیر‌اندازی شده تا پل ارتباطی میان مسئولان سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران و بازدیدکنندگان باشد.
وی ادامه داد: با توجه به برگزاری نمایشگاه کتاب تهران درون دوره‌های متوالی، ضرورت ایجاد یک کانال ارتباطی میان بازدیدکنندگان و مسئولان نمایشگاه کتاب تهران احساس می‌شد. با استفاده کردن از این سامانه پیامکی بازدیدکنندگان می‌توانند به محض مشاهده تخلف درون یکی از قسمت‌ها، آن را به گوش مسئولان برگزار کننده برسانند تا هر چه سریع‌تر مورد پیگیری قرار گیرد.
سامانه پیامکی دریافت نظرها، پیشنهادها و انتقادهای بازدیدکنندگان از سی ودومین نمایشگاه میان‌المللی کتاب تهران به شماره ۱۰۰۰۰۳۸۵۱ هست.

* استقرار ۲۰ ون برقی ازبرای جابجایی بازدیدکنندگان درون نمایشگاه کتاب تهران

معاونت خدمت ها شهری شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا (س) درون راستای ارائه خدمت ها فرهنگی به شهروندان، ۲۰ دستگاه ون برقی را جهت استقرار درون درهای ورودی نمایشگاه کتاب تهران اعزام کرد.

این کار  با هدف خدمت ها‌رسانی فرهنگی به شهروندان و سهولت درون تردد داخلی بازدیدکنندگان خصوصا سالمندان و افراد کم توان از سی و دومین نمایشگاه میان‌المللی کتاب تهران با همکاری معاونت خدمت ها شهری شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا(س)  انجام شده هست.

سی و دومین نمایشگاه میان‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن هست» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه درون مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *