برگزاری روز مقاومت درون نمایشگاه کتاب تهران

به گفته خبرگزاری فارس، قادر آشنا با اشاره به برگزاری «جشن مقاومت» درون سی و دومین نمایشگاه میان‌المللی کتاب تهران گفت: روز جمعه (۶ اردیبهشت ماه)  همزمان با سومین روز نمایشگاه کتاب برنامه «جشن مقاومت» برگزار می شود.

وی ادامه داد: درون این برنامه که با حضور دکتر محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی و رئیس سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود، نمایندگان مختلفی از جنبش‎های آزادی قسمت فلسطین و ناشران داخلی و خارجی فعالی درون حوزه مقاومت حضور خواهند داشت. همچنین درون این برنامه از پوستر جایزه جهانی فلسطین رونمایی می شود.

قادر آشنا تقدیر از خانواده‌های ۵ شهید مدافع حرم را قسمت دیگری از برنامه‌های این روز عنوان کرد و گفت: برنامه‌ای نیز با موضوع «نقش ادبیات درون توسعه فرهنگ مقاومت اسلامی» برگزار می‌شود و درون برنامه دیگری دیداری میان ناشران و نویسندگان فعال درون حوزه مقاومت برنامه‌ریزی شده هست.

قائم مقام سی و دومین نمایشگاه میان‌المللی کتاب تهران ادامه داد: کنگره شهدای مقاومت، تر جمه آثار مقاومت و رونمایی از آثار منتشر شده از شهدای حرم دیگر برنامه‌های این روز خواهند بود.

سی و دومین نمایشگاه میان‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن هست» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه درون مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.

* خدمت ها اتوبوسرانی و تاکسیرانی به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران

با هماهنگی‌های انجام شده با شرکت اتوبوسرانی تهران، درون ایام برگزاری سی و دومین نمایشگاه میان‌المللی کتاب اتوبوس‌هایی از مصلی امام خمینی(ره) به سه میدان اصلی شهر(صنعت، تهرانپارس و آزادی) تردد خواهند کرد.

شرکت تاکسیرانی نیز ون‌هایی را به مقصدهای میدان آزادی، میدان صادقیه، میدان صنعت و میدان رسالت ازبرای بازدیدکنندگان درون نمایشگاه کتاب تهران مستقر خواهد کرد.

همچنین هماهنگی‌هایی با تاکسی بانوان و تاکسی بیسیم انجام شده هست تا درون ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران با تخفیف ویژه به ارایه خدمت ها بپردازند.

سی و دومین نمایشگاه میان‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن هست» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه درون مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.
 
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *