تارتار: بعضی مسئولان باید از هواداران عذرخواهی کنند/نظری درون مورد فروزان ندارم

به گفته  خبرگزاری فارس از شهر جم، مهدی تارتار پس از تساوی خانگی ۲ بر ۲ مقابل سپیدرود رشت درون نشست خبری گفت: درصورتیکه بخواهم درون مورد گیم صحبت کنم باید بگویم عدالت اجرا نشد و درصورتیکه موقعیت‌های ما گل می‌شد باید با اختلاف ۴-۵ گل برنده می شدیم. درون خلق موقعیت فوق العاده بودیم ولی درون ضربات آخر نه، که آن هم به عدم تمرکز برمی‌گردد و بخاطر مشکلاتی که پیش ‌آمد بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند. بخاطر این نتیجه باید از هواداران عذرخواهی کنم ولی یک سری مسئولان باید از هواداران بخاطر مشکلات عذرخواهی کنند ولی چون آنها نمی‌آیند من شخصا از هواداران عذرخواهی می کنم.

تارتار درون مورد داوری مسابقه گفت: داور غلط تاثیرگذاری نداشت و تنها درون آن صحنه که منجر به گل اول سپیدرود شد غلط دیگری نداشت درون آن صحنه بازیکن حریف خطا کرد و همان توپ هم گل شد.

سرمربی پارس جنوبی درون مورد اعتراض هواداران به مسئولان گفت: هوادار ما اعتراض خودش را نشان می‌دهد و خواسته زیادی نیست که مسئولان از تیم حمایت کنند و امیدوارم مسئولان به خودشان بیایند و مردم را شاد نگه دارند. مردم نگران هستند و این به خاطر بی تفاوتی مسئولان هست.

سرمربی پارس جنوبی درون مورد گل مساوی که تیمش خورد، گفت: درون آن صحنه قبل از خوردن گل سیف الاهی یک موقعیت خوب را از دست داد. دقیقه ۸۷ فکر می کنم که گل خوردیم که اتفاقات فوتبالی هست و درصورتیکه توپ به بازیکن ما نمی خورد گل مساوی را نمی‌خوریم…فکر می کنم معادلات درست رقم می خورد تیمی که مشکل دارد درصورتیکه ببرد همه چیز زیر سوال می رود. مگر می شود تیمی با ۲۵ درصد پرداختی پیروز شود؟ بد می آوریم و تمرکز نداریم و این نشان می دهد که تیم از نظر روانی و ذهنی دچار مشکل هست.

تارتار درون مورد بحث های حاشیه ای که درون مورد فروزان مطرح می شود گفت: من کاری به بازیکنان تیم های دیگر ندارم و امیدوارم مسئولان رسیدگی کنند به مسایل.

انتهای پیام/ا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *