دادمرز و رضانژاد ازبرای طلا به میدان می مسیر/ ناقوسی درون ملاقات رده‌بندی

به گفته خبرگزاری فارس و به نقل از رابطه ها عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های میان المللی کشتی فرنگی بزرگسالان جایزه بزرگ رومانی که جزء طرح رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی کشتی نیز محسوب می شود از ظهر امروز درون شهر زاگرب کشور کرواسی شروع شد و ۸ کشتی گیر جوان کشورمان با هدایت حمید باوفا به مصاف حریفان خود رفتند که درون آخر مسابقات روز نخست پویا دادمرز درون وزن ۵۵ کیلوگرم درون ملاقات نهایی حضور دارد، میلاد رضا نژاد به ملاقات فینال وزن ۶۰ کیلوگرم مسیر یافت و محمد ناقوسی نیز راهی ملاقات رده بندی وزن ۷۷ کیلوگرم شد. ۵ نماینده دیگر کشورمان نیز با شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر هست:

درون وزن ۵۵ کیلوگرم که ۴ کشتی گیر حضور دارند پویا دادمرز درون رقابت های دوره ای درون دو کشتی به ترتیب واسیل بوتز الکساندراف از رومانی را با نتیجه ۸ بر ۴ و آیازچی دوگوس از ترکیه را با نتیجه ۵ بر ۱ شکست داد. دادمرز درون کشتی سوم و ازبرای کسب مدال طلا به مصاف اکرم اوزترک دارنده مدال برنز جهان از ترکیه می رود.
 درون وزن ۶۰ کیلوگرم میلاد رضانژاد حسینوند پس از استراحت درون دور نخست درون دور دوم با توجه به حاضر نشدن تونی برالا از کشور کرواسی راهی دور سوم شد وی درون این دور مقابل ویرجیل مونتیانو از کشور رومانی با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی مسیر یافت. رضانژاد درون این مرحله اریک توربا از کشور مجارستان را با نتیجه ۶ بر ۳ مغلوب کرد و راهی ملاقات فینال شد. وی درون این ملاقات به مصاف کرم کمال قهرمان جوانان جهان و دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان از ترکیه می رود.
درون وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت درون دور اول درون دور دوم درون مصاف با الکساندر پایوین از روسیه با نتیجه ۷ بر ۶ به پیروزی رسید ولی درون دور سوم مقابل چنگیز ارسلان قهرمان زیر ۲۳ سال جهان از ترکیه با نتیجه ۹ بر یک شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر درون مرحله نیمه نهایی، مختاری از دور رقابت ها کنار رفت.
درون وزن ۷۷ کیلوگرم محمد ناقوسی پس از استراحت درون دور اول درون دور دوم مقابل آنتونیو کامنجاسویچ از کرواسی با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد وی درون دور پس و درون مرحله یک چهارم نهایی درون مصاف با فورکان بایراک قهرمان جوانان جهان از ترکیه با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ناقوسی درون این مرحله مقابل یونس امره باشار قهرمان زیر ۲۳ سال اروپا از ترکیه با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد به راهی ملاقات رده بندی شد.
درون وزن ۸۲ کیلوگرم حسین فروزنده درون دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر تیموجت تروبولین از اسلوونی را مغلوب کرد وی درون دور پس مقابل برهان آکبوداک دارنده مدال طلای امیدهای جهان با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد و با توجه به شکست این حریف ترک مقابل امره کوش دارنده مدال نقره جهان از ترکیه، فروزنده حذف شد.
درون وزن ۸۷ کیلوگرم حسن فروزنده درون دور اول درون مصاف با گورامی ختسوریانی از گرجستان با نتیجه ۳ بر ۱ به برتری دست یافت. وی درون دور پس مقابل تادیوس میچالیک دارنده مدال برنز اروپا از لهستان با نتیجه ۵ بر یک مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر درون دور پس، حسن فروزنده از دور رقابت ها کنار رفت.
درون وزن ۹۷ کیلوگرم ابوالفضل سید مهدوی درون دور اول مقابل تریسی هانکوک از آمریکا با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر آمریکایی درون مرحله نیمه نهایی، سید مهدوی حذف شد.
درون وزن ۱۳۰ کیلوگرم علی اکبر یوسفی درون ملاقات نخست درون مصاف با عثمان ایلدریم دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال جهان از ترکیه با نتیجه ۶ بر ۳ شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر ترک درون مرحله نیمه نهایی مقابل مومیجان عبداله یف قهرمان گیم های آسیایی از ازبکستان، یوسفی از دور رقابت ها کنار رفت.

رقابت‌های رده بندی و فینال عصر فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *