درون جلسه دادگاه CAS پیرامون سوپرجام چه گذشت؟

به گفته خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، جلسه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه استقلال درون مورد سوپر جام، روز جمعه درون محل دادگاه عالی ورزش ( cas ) درون لوزان سوییس برگزار شد.

این جلسه از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ به وقت سوییس ( ۱۲ تا ۱۸ به وقت تهران ) با حضور داور (قاضى) بلغارستانی پرونده، آقایان امیر حسین فتحی مدیر عامل، علی خطیر معاون و همچنین وکیل باشگاه استقلال، مدیرعامل و معاونان باشگاه پرسپولیس، آقایان حسن زاده و خسروی از فدراسیون فوتبال و نیز سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برگزار شد که ۲ وقت تنفس ۱۵ دقیقه ای هم داشت. درون جریان این جلسه، قاضی پرونده با آقای اکبر ملکی عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال درون مورد جزییات پرونده به صورت تلفنی گفت و گو کرد که توسط مترجم رسمی ترجمه شد.

از نکات حائز اهمیت درون این جلسه این بود که همه طرفین موضوع درون خصوص ادله و مدارک و مستندات خود صحبت و قاضی پرونده هم درون مورد ابهامات و مسایل مورد نظر خود سوالاتی را مطرح کرد. درون آخر هم مقرر گردید قاضی پرونده پس از تحقیق های نهایی، نظر خود را درون مورد پرونده سوپر جام به cas عنوان کند.

امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال نیز بلافاصله پس از این جلسه بامداد شنبه به تهران بازگشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *