روایت واقعه غدیر توسط ۸۰ راوی اربعین/ ۸۰۰ اجرا درون تهران

به گفته خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدمهدی شریف‌تبار معاون هماهنگی کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین گفت: ۸۰ راوی از طلاب دانش‌آموخته رشته تبلیغ و ارتباطات گرایش حج و زیارت بعثه مقام معظم رهبری و انجمن راویان اربعین کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین با همکاری ستاد غدیر و هیأت رزمندگان اسلام، درون روز عید غدیر رویداد بزرگ غدیر را به‌صورت تصویری روایتگری می‌کنند. 

معاون هماهنگی کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین افزود: ازبرای اجرای این طرح، راویان درون یک دوره آموزشی و توجیهی فشرده شرکت کردند و کارگروه مطالعات و بررسی ها ازبرای تولید نرم‌افزار روایتگری غدیر و اسلایدهای موردنیاز بر اساس منبع ها و متون متقن تشکیل و الحمدالله نرم‌افزار مناسبی تهیه و تولید شد.

وی یادآور شد: با توجه به تجربه محدود سال قبل، تهیه تجهیزات لازم و موردنظر و تدارک امکانات ازبرای انتقال و جابجایی راویان با هماهنگی دستگاه‌های مختلف به‌ویژه هیأت رزمندگان اسلام و ستاد غدیر فراهم شد و پیش‌بینی می‌کنیم حداقل ۸۰۰ اجرا به‌صورت مصور و با اهدای هدایایی درون بوستان‌های تهران درون روز عید غدیر به نمایش گذاشته شود.

شریف‌تبار با عنوان آمادگی ازبرای اجرای این برنامه‌ درون سایر شهرها و اماکن عمومی خاطرنشان کرد: از سال آینده این برنامه درون سایر شهرها نیز اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *