روحانیت از نمای دیگر+ تصویر

به گفته خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس، وقوع سیل که از روزهای پایانی سال گذشته شروع و تا کنون درون نقاط مختلف کشورمان از جمله گلستان، لرستان، خوزستان، ایلام، کرمانشاه و غیره را درگیر کرده هست. شاهد دیدن صحنه‌هایی درون کنار مشکلات و تنگناها هست که نمایانگر همدلی و صمصمیت مردم هست. اینکه اقشار مختلف تلاش کرده و دارند که آلام و دردهای مردم ناطق سیل‌زده را کاهش دهند و درون این میان طلاب و روحانیت همراه با نیروهای نظامی و مردمی به یاری هموطنان خود شتافته‌‌اند و این حضور درون قاب نقره‌ای به تصویر کشیده شده هست.

به شکل‌ای که بیش از ۵۰۰ طلبه از استان تهران از مدارس حوزه‌ علمیه امام خمینی (ره)، حوزه علمیه مروی، حوزه علمیه امام حسین (ع)، حوزه علمیه امام صادق (ع) دماوند، حوزه علمیه ایلچی، حوزه علمیه ثقلین، حوزه علمیه امام حسن مجتبی (ع) سربندان، حوزه علمیه امام حسین (ع) شهرری همراه با دیگر طلاب حوزه‌های علمیه کشور درون این رخداد حضور داشته و دارند.

البته پیش از این نیز آیت‌الله سیداحمد میرعمادی نماینده ولی فقیه درون لرستان با اشاره به حضور ۳۸۰۰ نفر از طلاب و روحانیون درون قالب نیروهای امدادی و تبلیغی ازبرای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان بیان داشت: درون این مدت وقت شخصیت‌های بزرگی از حوزه‌های علمیه و نهادهای زیر نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی از مناطق مختلف سیل‌زده بازدید نموده و کمک‌هایی داشته‌اند. همچنین تعداد زیادی از طلاب خواهر درون امر بسته‌بندی کمک‌ها، طبخ و آماده‌سازی غذا، مشغول امدادرسانی بوده‌اند.

آنچه که درون ادامه می‌آید نمایی دیگر از روحانیت درون روزهای ابتدایی سال تازه هست:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *