شمس: فوتسال ایران آنقدر قوی هست که به راحتی قهرمان آسیا شود/بعضی دل بازیکنان را خالی می‌کنند!

به گفته خبرگزاری فارس، حسین شمس درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون واکنش به صحبت‌های این روزهای بعضی از مسئولین کمیته فوتسال و کادر فنی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال که خود را آماده رقابت‌های آسیایی درون تبریز می‌کنند و مدعی هستند که تیم‌های حاضر درون این‌ مسابقات از بازیکنان صغر سنی استفاده کردن می‌کنند، گفت : همانصورت که اطلاع دارید درون خردادماه قرار هست مسابقات  فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا درون تبریز برگزار شود و تیم ایران مدافع قهرمانی درون این مسابقات شرکت می‌کند مسئولان کمیته فوتسال و کادر فنی نباید از همین الان روی موضوع استفاده کردن تی‌مها از صغر سنی حساس شوند و دل بازیکنان را خالی کنند.

وی گفت: بازیکنان این تیم  جوان احساسی هستند و با توجه به نزدیکی مسابقات همه ما باید دست به دست هم دهیم و این تیم  را از نظر شرایط روحی آماده کنیم نه اینکه دلشان را خالی کنیم و این تیم را  وارد حاشیه کنیم.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت:  درون دوره قبل که خودم مسئول آنالیز مسابقات AFC بودم، موضوع صغر سنی را به وضوح دیدم که تیم عراق از بازیکنان بزرگسال استفاده کردن کرد که مورد اعتراض تیم‌ها قرار گرفت و AFC هم برخورد شدیدی با این تیم داشت ولی ما توانستیم همین عراق را با این بازیکنان درون فینال ببریم و  قهرمان آسیا شویم.

شمس افزود: ما درصورتیکه می خواهیم ازبرای هر باخت و نتیجه نگرفتنی بهانه بیاوریم الان وقتش نیست فوتسال ایران آنقدر قوی هست که بتواند به راحتی قهرمان آسیا شود ما به چه دلیل با این صحبت‌ها، تیم‌های حریف را شیر می‌کنیم  همانصورت که گفتم سال گذشته هم اینگونه بود و ولی توانستیم قهرمان شویم.

وی  افزود : از همین جا از مسئولین کمیته فوتسال و کادرفنی درخواست می‌کنم از همین الان دل بازیکنان را خالی  و تیمهای دیگر را شیر نکنند. تیم  زیر ۲۰ سال ایران با بازیکنان این چنینی آنقدر قوی هست که بتوانند هر تیمی را شکست دهد من مطمئنم با  آمدن هاشمی زاده  به عنوان‌مدیر فنی  درون کنار شاندیزی سرمربی این تیم  هر دو می توانند موفق و این تیم را ازبرای دومین دفعه قهرمان آسیا کنند 

 وی درون آخر گفت:  یادم هست  زمانی درون تیم ملی هاشمی زاده و  شاندیزی درون کنار هم گیم می‌کردند و دریبل معروف داشتند به نام دریبل شیراز و مشهد و هردو درون کنار هم  موفقیت هایی درون تیم ملی داشتند و من مطمئنم  هر دو باز هم  می‌توانند درون کنار هم  موفق باشند. من از همه مسئولان کمیته فوتسال و… درخواست می‌کنم دیگر کسی از صغر سنی بالاتر صحبت نکند و این تیم می تواند با حمایت همه مردم به خصوص مردم تبریز که میزبانی مسابقات هستند ازبرای دومین دفعه  قهرمان آسیا شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *