متحجران غرب‌گرای داخلی با شنیدن سخنان اردشیر زاهدی‌ بیدار شوند

به گفته خبرگزاری فارس؛ سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درمورد اظهارات اردشیر زاهدی، وزیر خارجه و آخرین سفیر رژیم شاهنشاهی ایران درون مصاحبه‌اش به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی که عملکرد جمهوری اسلامی ایران را قابل تمجید توصیف کرد و تصور گروه‌های برانداز ازبرای تغییر نظام درون ایران را «خوش‌خیالی» دانست، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران درخشان‌تر از آن هست که بتوان دستاوردها و پیشرفت‌هایش را انکار کرد، امروز تمام دنیا شاهد دستاوردهای ایران اسلامی هست.

وی اضافه کرد: ایران از لحاظ استقلال مستقل‌ترین کشور دنیاست و از لحاظ آزادی جزء آزادترین کشورها محسوب می‌شود، همچنین از لحاظ مردم‌سالاری که مردم امکان انتخاب مسئولان و دخالت درون امور کشور را داشته باشند، ایران درون دنیا نظیر ندارد چون درون دنیا بیشتر حزب سالاری رواج دارد و مردم‌سالاری واقعی درون ایران وجود دارد که می‌توانیم به آن افتخار کنیم.

نقدی تصریح کرد: درون پرتور مردم سالاری دینی و حاکمیت ولایت و رهبری ولایت فقیه پیشرفت‌های بسیار خیره کننده‌ای رخ داده هست که با نگاه به آمارهای جهانی این دستاوردها بسیار روشن هست که درون چند شب گذشته سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با استناد به آمارهای جهانی و نه گفته‌های کشور ایران، دستاوردها و پیشرفت‌های انقلاب اسلامی را به جهانیان معرفی کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی مشهود هست و قابل انکار نیست و درصورتیکه فردی بنای به انکار داشته باشد، خود را روسیاه می‌کند، افزود: اردشیر زاهدی که جزء صمیمی‌ترین افراد به شاه و همچنین داماد وی هست که پرونده سیاه و تاریکی نیز نزد ملت ایران دارد، این دستاوردها را بیان می‌کند و دست به انکار نمی‌زند و می‌گوید که افتخار می‌کنم، جزء این کشور هستم.

وی ادامه داد: افرادی که نمی‌خواهند و دوست ندارند که این واقعیت‌ها را ببینند و ذهنیت‌های غلطی ازبرای خود ایجاد کردند و با پیش داوری تفکر غرب را نسبت به تفکر اسلام ازبرای اداره جامعه بشری برتر می‌دانند ، ترجیح می‌دهند تفکر غلط خود را تغییر ندهند.

نقدی افزود: این افراد متعصبانه نسبت به تفکر غربی قضاوت می‌کنند و آن را برتر از تفکر انقلاب اسلامی می‌دانند که درصورتیکه بخواهند این دستاوردها و موفقیت‌ها را ببینند باید این تفکر متحجرانه خود را کنار بگذارند و دست از لجاجت بردارند که بعضی این توفیق را ندارند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با بیان اینکه تعدادی از روزنامه‌هایی که درون تهران به چاپ می‌رسد، کوچکترین اشاره‌ای به راهپیمایی ۲۲ بهمن ندارد، تصریح کرد: راهیپیمایی که ده‌ها میلیون نفر درون آن شرکت می‌کنند درون صفحه نخست بعضی از رسانه‌های کشور که باید تمام توان خود را ازبرای پوشش آن داشته باشند، جایی ندارد و آنها نسبت به این واقعه که تمام دنیا را تکان می‌دهد، بی‌اعتنا هستند.

وی ادامه داد: بعضی از رسانه‌ها از پول بیت المال تغذیه می‌شوند، از وزارت ارشاد درون زمینه کاغذ و… حمایت می‌شوند، ولی از اردشیر زاهدی هم نسبت به درک دستاروردهای انقلاب اسلامی عقب مانده‌تر هستند و این ناشی از همان تحجر و تفکر غلط هست.

نقدی گفت: امیدواریم با روشنگری‌هایی که امروز درون خارج از مرزهای کشور توسط افرادی که ناظر بی‌سمت و حتی مخالف انقلاب صورت می‌گیرد، این آقایانی که نان و نمک جمهوری اسلامی را می‌خورند، بیدار شوند و واقعیت‌ها را ببینند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ببینند، یرواند آبراهامیان که درون آمریکا ساکن هست، یک ارمنی‌تبار سوسیالیست هست و با تفکرات انقلاب اسلامی مخالف هست، پیرامون پیشرفت‌های انقلاب اسلامی چه می‌گوید؟ یا اردشیر زاهدی به عنوان یکی از اعضای خاندان پهلوی و وابسته به آن رژیم پیرامون این دستاوردها چه می‌گوید؟ شاید اظهارات اینها بعضی از آقایان را درون کشور بیدار کند.

وی ادامه داد: درصورتیکه سخنان افرادی مانند سید حسن نصرالله، رهبر نجبا عراق، انقلابیون و دیگر شخصیتهای دنیا آنان را بیدار نمی‌کند لااقل اعترافات دشمنان تاریخی انقلاب اسلامی پیرامون عظمت و دستاوردهای این انقلاب، آنان را بیدار کند تا مسیرشان عوض شود.

نقدی با اشاره به اینکه دشمنان خوب می‌دانند که چه میزان توطئه درون این ۴۰ سال علیه انقلاب اسلامی داشته‌اند که بی‌نتیجه مانده هست و خود این عظمت انقلاب را نشان می‌دهد، گفت: این افراد که سخنانی اینگونه می‌گویند، درون جوامع غربی زندگی می‌کنند و بن بست‌های ایجاد شده درون جوامع غربی را مشاهده می‌کنند که غرب درون شرایطی که با دستان باز تفکرات و سیاست‌های خود را اجرایی کرده هست، چگونه به شنبه‌های سیاه فرانسه، تعطیلی دولت آمریکا و… رسیده هست و این ناکارآمدی‌ها را مشاهده می‌کنند و مقایسه می‌کنند با موفقیت‌های انقلاب که درون سایه تحریم‌ها و فشارها حاصل شده هست لذا عظمت انقلاب درون چشم آنان برجسته‌تر نمایان می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *