مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس منصوب شد

به گفته خبرگزاری فارس به نقل از رابطه ها عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، سیدمحمدیاشار نادری مدیر این بنیاد طی حکمی محمد حبیبی را به عنوان مدیر تازه انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس منصوب کرد.
درون بخشی از این حکم خطاب به حبیبی آمده هست: «نظر به تخصص، تعهد و تجربه جنابعالی شما را به عنوان مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس منصوب می‌نمایم. امید هست با همیاری هنرمندان متعهد و با بهره‌گیری از تجارب مفید و ارزشمند پیشکسوتان این عرصه و دستاوردهای گذشته و با بهره مندی از ظرفیت نیروهای خلاق ، جوان و توانمند درون سراسر کشور شاهد ترویج گفتمان جهانی انقلاب اسلامی، تکریم رشادتها و حماسه های ماندگار دفاع مقدس و ترسیم ابعاد مختلف روح پایداری و مقاومت درون داخل و خارج از کشور باشیم.»
درون ادامه این حکم می‌خوانیم: «از خداوند منان توفیق روز افزون خادمان عرصه مقدس فرهنگ وهنر متعالی انقلاب اسلامی را درون تحقق بخشیدن به منویات و اوامر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خواهانم.»

محمد حبیبی دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشگاه یزد هست و از مسئولیت‌های قبلی وی می‌توان به معاون هماهنگ کننده بنیاد فرهنگی روایت فتح، مدیر انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و دبیر اجرایی جشنواره هنر مقاومت اشاره کرد. حبیبی مدتی هم سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح بوده هست.

پیش از این مسعود نجابتی مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بود که سال گذشته پنجمین جشنواره هنرمقاومت را برگزار کرد و مورد استقبال عموم علاقمندان و هنرمندان مرتبط با هنرهای تجسمی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *