همایش شباب‌المقاومة باحضور شیخ «عیسی قاسم» درون قم برگزار می‌شود

به گفته خبرگزاری فارس؛ دومین همایش بزرگ جبهه جهانی شباب المقاومة تحت عنوان «تکریم شهدای بحرین و مرگ معامله قرن» با حضور آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر انقلابیون بحرین و جوانان بیش از ۶۰ ملیت برگزار می شود.

جبهه جهانی شباب المقاومة با همکاری مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، همزمان با اجلاس اقتصادی منامه درون بحرین که از آن به آغازگر پروژه اجرایی طرح صهیونیستی معامله قرن یاد می‌شود، کار به برگزاری همایشی با سخنرانی رهبر انقلابیون بحرین آیت الله شیخ عیسی قاسم می‌کند.

 

 

این همایش که تحت عنوان «تکریم شهدای بحرین و مرگ معامله قرن» برگزار می شود، نخستین سخنرانی رسمی این شخصیت برجسته جهان اسلام پس از لغو تابعیت وی از کشور بحرین می‌باشد و قرابت زمانی این ایراد سخنرانی با اجلاس منامه بی‌تردید حساسیت بعضی دولت‌های مرتجع منطقه‌ای و رژیم صهیونیستی که امید بسیاری به برگزاری این همایش بسته را برخواهد انگیخت.

همچنین درون این همایش شخصیت‌های دیگری از جمله حضرت آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید هاشم ‌الحیدری معاون فرهنگی حشدالشعبی عراق و نمایندگانی از حزب‌الله لبنان، جهاد اسلامی فلسطین، حماس، مقاومت یمن و جوانانی از سایر ملل حضور یافته و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

این همایش ۳ تیرماه ۹۸ درون شهر مقدس قم به آدرس چهارراه شهداء، سالن همایش‌های میان‌المللی غدیر همزمان با نماز مغرب و عشاء برگزار می شود.

نخستین همایش بزرگ جوانان مقاومت پیش از این درون اسفند ۹۷ درون قم و با حضور قریب به ۷۰۰۰ نفر از جوانان حامی مقاومت برگزار گردیده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *