چلسی با گلباران دیناموکیف صعود کرد

به گفته خبرگزاری فارس، مسابقات برگشت یک هشتم نهایی لیگ اروپا از امشب درون شهرهای مختلف قاره سبز شروع شد و ابتدا سه مسابقه درون این مرحله انجام شد و تکلیف سه تیم صعود کننده معلوم شد.

چلسی درون خانه خارج از خانه میهمان تیم دیناموکیف اوکراین بود و با توجه به پیروزی ۳ بر صفری که درون گیم رفت به دست آورده بود درون خانه حریف هم دست به آتش گیم زد و درون هوای سرد اوکراین با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید تا درون مجموع با برتری ۸ بر صفری راهی مرحله بعدی مسابقات شود.

 

*صعود دشوار ناپولی

درون دیگر مسابقه تیم های فوتبال سالزبورگ و ناپولی به مصاف هم رفتند. ملاقات دو تیم درون مسابقه رفت با نتیجه ۳ بر صفر به سود نماینده ایتالیا تمام شده بود،‌ولی درون این ملاقات سالزبورگ با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. سالزبورگ ۳ گل به ناپولی زد،‌ولی به دلیل دریافت یک گل خانگی و درون مجموع ۴ بر ۳ بازنده شد تا ناپولی تیم صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات باشد.

*  کراسنودار و والنسیا دیگر مسابقه امشب را برگزار کردند، دیداری که مسابقه رفت آنها با نتیجه ۲ بر یک به سود والنسیا به آخر رسیده بود و امشب آنها به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا والنسیا نماینده اسپانیایی درون مجموع به برتری ۳ بر ۲ رسیده و راهی مرحله بعدی شود.

انتهای پیام/ر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *